#16 2010-04-07 19:21:25

JaNeK

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Spary

Jakich aferach?^^ Dopisaliście sobie bezpodstawnie wygraną z nami ,a mecz nawet nie był do końca ustalony... Dawajcie Wkońcu zagramy a nie się chwalicie ,że wygraliście jak nawet nie graliśmy razem;]

Offline

 

#17 2010-04-09 17:23:30

 Unhit3d.On3

Uzytkownik

status kacpro@aqq.eu
12432096
Call me!
Skąd: Nieznajomym nie mogę. ;x
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Spary

JaNeK napisał:

Zainteresowani byście byli sparem z |BoA|?

MiKi Ci pięknie odpowiedział. Jest afera.
I mam małe pytanie czemu daliście mi bana na waszym serwie? ;o
Szczyt Hamstwa! Powód: Hacki.
Pr0 El0 Z Was Ludzie - Ever z wami. ;o


Pamiętajcie: Nie jestem żadnym pieprzonym staterem ani adminem od tak, e!
Wysłucham obie strony i dowody - jeśli problem pisz! GG: 12432096 Skype: kacpro999

Offline

 

#18 2010-04-10 01:53:48

JaNeK

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Spary

PK3 noobie cie wypierdalał hahahahaha a to chyba nie ban loool pozdro dla was dawajcie nooby zagramy na ETpro mamy serw dawajcie z PB zagramy i nie będzie żadnych cheatów poprostu czysta gra no chyba ,że sikacie to ok 4-0 wpisuje na nasza stronke pozdro. Wybór należy do was

Offline

 

#19 2010-04-10 08:33:55

 Thel Gilius

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 37
Punktów :   

Re: Spary

wpisuj sie pierdole cie tak serio miales sojusz i go zdradzasz(niuemowie o nas bo z nami nigdy niebyles)(chodzi mi o aok/rd)wywaliscie ich na zbity ryj bo myslicie ze jestescie fajni zamknijcie te japy wpiszcie se to 4-0 mnie to jebie w dupe.. spierdalaj poprostu i daj mi pojebie spokoj kazdy cie ma dosyc bo mylisz ze jestes fajny a jestes zjebany..tyle mam do powiedzenia o tobie uwazaj ze jestes najlepszy dalej masz racje zostanie ci duzo kumpli Pzdr

//edit
Hmm widze ze niewiesz co to pk3.. pk3 to cos takiego ze bez restarta et niewejdziesz na serva.. a ja mam cos takiego (czyli bana)http://www.image.os.zxy.me/thumbnails/4ea1597c0b0efe7c8de4c7a15944fd83.jpg Wiec Ciag Sie Flecie Po Tapecie: )

Ostatnio edytowany przez Thel Gilius (2010-04-10 08:37:26)

Offline

 

#20 2010-04-10 13:02:22

MiKi

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Spary

"spierdalaj poprostu i daj mi pojebie spokoj kazdy cie ma dosyc bo mylisz ze jestes fajny a jestes zjebany..tyle mam do powiedzenia o tobie uwazaj ze jestes najlepszy dalej masz racje zostanie ci duzo kumpli Pzdr"


AMEN

Offline

 

#21 2010-04-10 14:24:48

JaNeK

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Spary

Hahahaha ty kurwa pierdolony frajerze i cały wasz zjebany klan jak kurwa pytalem pod jakim nickiem masz bana to mi napisales ze kurwa pod thel i jak kurwa mowilem ze mielismy hackowany serwer i moga byc rozne dziwne bany to ty chyba tego nie rozumiesz niedojebie afgański cioto pierdolona jebie mnie wasz sojusz jakbym wiedzial ze taka jest prawda to bym nawet z AoK nie zawierał pozdro kurwo afganska. Hahahaha a najbardziej z was rylem jak zescie sie uwazali za pro z 6b wbilem do was na serwa was jezdzilem jak psy i do klanu od razu chcieliscie mnie przyjac frajerzy. Gowno a nie umiecie grac wasze wygrane polegaja tylko na tym ze dopisujecie je pod jakims pretekstem bo kurwa kazdy mecz byscie w pizde dostali cioty pierdolone

Offline

 

#22 2010-04-10 15:32:41

 Thel Gilius

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 37
Punktów :   

Re: Spary

nasz sojusz? chyba twoje zjebane gowno z aok co oni mysleli ze jestescie spoko a wy taki numer nagle.. japa psie:) jak jestes w gosciach na forum to nieszczekaj

Offline

 

#23 2010-04-10 17:49:45

MiKi

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Spary

JaNeK napisał:

Hahahaha ty kurwa pierdolony frajerze i cały wasz zjebany klan jak kurwa pytalem pod jakim nickiem masz bana to mi napisales ze kurwa pod thel i jak kurwa mowilem ze mielismy hackowany serwer i moga byc rozne dziwne bany to ty chyba tego nie rozumiesz niedojebie afgański cioto pierdolona jebie mnie wasz sojusz jakbym wiedzial ze taka jest prawda to bym nawet z AoK nie zawierał pozdro kurwo afganska. Hahahaha a najbardziej z was rylem jak zescie sie uwazali za pro z 6b wbilem do was na serwa was jezdzilem jak psy i do klanu od razu chcieliscie mnie przyjac frajerzy. Gowno a nie umiecie grac wasze wygrane polegaja tylko na tym ze dopisujecie je pod jakims pretekstem bo kurwa kazdy mecz byscie w pizde dostali cioty pierdolone

mało Ci gburze kurwa kłótni? ryja CI nikt suko nie obił? i zamknij jape. Twoje teksty "afgańska kurwo" są denne i bardziej płakać mi sie chce niż śmiac. to ze masz chujowy poziom dewiacji sexualnej i jądra wielkości orzeszków i masz kompleksy bo jestes pedałem co liżesz rowy na okrągło nie uprawniaja Cie jebańcu do śmiecenia na forum, jak w gościach jestes to umiej sie kurwo zachować, i nie szczekaj bo zamiast kości to dostaniesz pałą! i wypierdalaj już stąd.! a jak raz nie rozumiesz odmowy to chyba jednak cos masz z banią... frajerze. AMEN!

PS. mniemam że musisz skorzystać z wikipedii bo nie wiesz co to dewiacja. jeśli tak to potwierdził sie moje przypuszczenia...

Ostatnio edytowany przez MiKi (2010-04-10 17:53:43)

Offline

 

#24 2010-04-10 21:40:07

 Unhit3d.On3

Uzytkownik

status kacpro@aqq.eu
12432096
Call me!
Skąd: Nieznajomym nie mogę. ;x
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Spary

Ty nas cykałeś? Chyba grałeś na swoim serwie ciernoto i cykałeś debili co PF'em noobili - bo z 2 metrów nie mogli trafić kolesia. A gdyby to było "PK3" to już by mi działało.
Uważaj Cipo Na Słowa I Jebie Twój Klan Jak I Ciebie Całego.


Pamiętajcie: Nie jestem żadnym pieprzonym staterem ani adminem od tak, e!
Wysłucham obie strony i dowody - jeśli problem pisz! GG: 12432096 Skype: kacpro999

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redziny.pun.pl www.bitwaonline.pun.pl www.shounenforum.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.danny-phantom.pun.pl